توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی از سوی سپاه در مهاباد

مهاباد- ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سپاه مهاباد گفت: ۸۰۰ بسته حمایتی در این شهرستان با هدف کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان در اختیار اقشار آسیب‌دیده قرار گرفت.

سرهنگ منوچهر مودبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سپاه و بسیج در قالب طرح کمک به اقشار ضعیف و نیازمند و در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب وارد عمل شده و این بسته‌های معیشتی را برای کمک به نیازمندان این شهرستان تدارک دیدند.

وی با بیان اینکه نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان شناسایی و سازماندهی شده‌اند، افزود: برای هر خانواده یک بسته معیشتی شامل برنج، روغن، سویا، حبوبات، رب‌گوجه و ماکارونی با مبلغی بالغ بر سه میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در مرحله نخست این طرح ۸۰۰ بسته بین نیازمندان توزیع شده است و پیش‌بینی می‌شود توزیع کمک‌های معیشتی تا پایان ماه صفر هم ادامه داشته باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه مهاباد اظهار داشت: هزینه لازم برای تامین این بسته‌های معیشتی از محل کمک‌های سپاه تامین شده است.

سرهنگ مودبی اظهار امیدواری کرد تا با همدلی و همیاری بین مردم و رعایت مسائل بهداشتی، بیماری کرونا به طور کامل ریشه کن شده و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

۶ هزار و ۴۵۰ خانوار مهابادی با ۱۲ هزار نفر زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند که از این تعداد، هزار و ۵۰ دانش آموز، ۷۳۱ ایتام و محسنین و ۱۱۰ نفر دانشجو هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =