۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۰
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 84020158
۰ نفر

برچسب‌ها

انهدام باند سارقان مسلح خودرو در دزفول

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: اعضای باند سارقان مسلح خودرو در شهرستان دزفول شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده روز شنبه در تشریح این خبر گفت:  در پی وقوع سه فقره سرقت مسلحانه خودرو در مرداد ماه سال جاری در سطح شهرستان دزفول، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی دزفول با انجام کارهای اطلاعاتی هویت باند پنج نفره سارقان سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز نیز از آنها کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: ماموران با تحقیقات تخصصی ۲ مالخر را نیز در شهرستان گتوند شناسایی و پس از دریافت مجوز قضایی با همکاری پلیس این شهرستان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها ۲ دستگاه خودرو دارای سابقه سرقت مسلحانه را کشف کردند.

وی افزود: متهمان در تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس به سه فقره سرقت مسلحانه خودرو در شمال استان خوزستان اعتراف کردند.

سردار حیدر عباس زاده با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان مسلح و مخلان نظم و امنیت عمومی بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی با قرار بازداشت روانه زندان شدند.

پیش از این نیز در یکم شهریور ماه نیز فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری اعضای باند سارق کیف و موبایل قاپ با ۶۰ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =