۲ نفر در تصادفات رانندگی کردستان جان باختند

سنندج - ایرنا - رییس پلیس راه کردستان گفت: در شبانه روز گذشته ۳ فقره تصادف در جاده‌های برون شهری این استان روی داد که طی این سوانح ۲ نفر جان خود را دست دادند و هشت تن نیز روانه بیمارستان شدند.

سرهنگ عیسی گوهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در تصادف میان سواری پژو با یک دستگاه کامیون در محور سنندج - کامیاران به علت انحراف به چپ پژو ناشی از راندن خودرو با سرعت غیر مطمئنه، راننده این خودروی سواری جان باخت.

وی اضافه کرد: حادثه دیگر نیز بین ۲ دستگاه سواری پراید در محور بیجار - دیواندره روی داد که علت اصلی این سانحه تجاوز به چپ یکی از پرایدها گزارش شده و در آن یکی از رانندگان فوت کرد و ۲ سرنشین دیگر نیز مصدوم و برای مداوا به بیمارستان اعزام شدند.

سرهنگ گوهری افزود: همچنین یک دستگاه سواری دنا نیز در محور قروه - سنندج به علت تخطی از سرعت مطمئنه واژگون شد و ۶ سرنشین آن مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته به علت قرار گیری در ایام تعطیلات بار ترافیکی جاده‌های استان افزایس یافته است، توصیه کرد رانندگان حتما در سفر خود به علت کوهستانی و ۲ طرفه بودن جاده‌های کردستان جوانب احتیاط را رعایت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =