۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 84020062
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مسافرت به کرمانشاه در ایام محرم کاهش یافته است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه گفت: بررسی‌های صورت گرفته حاکی از کاهش قابل توجه مسافرت‌ها به این شهرستان در ایام تعطیلات ماه محرم امسال نسبت به سال گذشته است.

فضل الله رنجبر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این کاهش ‌مسافرت ها که قابل توجه نیز بوده به خاطر شیوع بیماری کرونا و همکاری مردم صورت گرفته است.

وی ادامه داد: ستاد ملی مقابله با کرونا در بیانیه هایی مختلف از عموم مردم درخواست کرده برای جلوگیری و انتشار بیشتر این بیماری از سفر کردن پرهیز کنند که خوشبختانه بسیاری از مردم و هموطنان به توصیه های ارایه شده عمل کردند.

رنجبر همچنین از کاهش مسافرت های مردم کرمانشاه به دیگر نقاط و استان های کشور نیز در این ایام خبر داد.

فرماندار کرمانشاه در ادامه از همکاری ۸۰ درصد هیات های مذهبی با ستاد مقابله با کرونا خبر داد و گفت: این تعداد پروتکل های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کردند که جای قدردانی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این میان هیات هایی نیز بودند که برخلاف دستورالعمل های صادره اقدام به برپایی ایستگاه های صلواتی، پخش نذورات و اجتماع بدون ماسک کردند که تذکرات لازم به آنها داده شد.

رنجبر در پایان و با بیان اینکه کرمانشاه هم اکنون در وضعیت هشدار بیماری کرونا قرار دارد، گفت: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بهترین راهکار برای کنترل این بیماری است که از همه شهروندان تقاضا می شود نسبت به رعایت و انجام آن اقدام کنند.

اخبار مرتبط