اعلام محل تجمع عزاداران در روزهای تاسوعاو عاشورای حسینی در البرز

کرج - ایرنا - محل و زمان تجمع عزاداران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان های استان البرز از سوی تبلیغات اسلامی استان اعلام شد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان البرز، عزاداران حسینی در تمام شهرستان های استان البرز به جز شهرستان طالقان اجتماع عزاداری دارند.

بر اساس این گزارش محل تجمع عزاداران در روز تاسوعای حسینی در شهرستان کرج ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر در حد فاصل میدان کرج و میدان شهدای کرج می باشد.

در شهرستان فردیس در ساعت ۱۱ صبح روز عاشورا در فلکه دوم و چهارم فردیس و در شهر مشکین ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز عاشورا در گلزار شهدای این منطقه تعیین شده است.

همچنین تجمع عزاداران در شهر هشتگرد شهرستان ساوجبلاع در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ساعت ۱۰ مقابل مسجد جامع این شهر است.

در شهر جدید هشتگرد نیز عزاداران ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز عاشورا در میدان شهرداری تجمع دارند.

در شهرستان نظرآباد نیز عزاداران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در شهرک سید جمال به عزاداری می پردازند.

همچنین عزاداران اشتهاردی در روز تاسوعا از ساعت ۱۰:۳۰ در میدان قاضیان این شهرستان تجمع و عزاداری می کنند.

بر اساس این گزارش برگزاری نماز جماعت بایستی در فضای باز بوده و استفاده از ماسک توسط تمام افراد شرکت کننده در مراسم الزامی است.

کنترل تردد و ورود و خروج برای جلوگیری از تجمعات توسط مسوولین برگزاری انجام شود ضمن اینکه سطوح مشترک محل های برگزاری قبل و بعد از مراسم توسط مسوولان برگزاری ضدعفونی شود.

در ورودی محل برگزاری، امکانات ضدعفونی دست فراهم و تعبیه شده باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =