اتوبوسرانی مشهد روز عاشورا در محدوده حرم رضوی سرویس‌دهی می‌کند

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: سرویس‌دهی این ناوگان در محدوده حرم رضوی در روز عاشورای حسینی برقرار شد.

عباس اتحادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تعطیلی سرویس‌دهی این ناوگان در روزهای تعطیل برای کاهش شیوع ویروس کرونا مقرر شده بود امسال فقط در روز تاسوعا سرویس دهی‌انجام شود که این اقدام به خوبی در تمام خطوط در حال اجراست.
وی ادامه داد: اما طبق برنامه‌ریزی جدید، سرویس‌دهی این ناوگان روز نهم شهریور ماه و مصادف با عاشورای حسینی در محدوده  حرم مطهر رضوی انجام شود.
مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: در روز عاشورا، سرویس دهی فقط در خطوط یک و سه سامانه اتوبوس‌های تندرو در مسیرهای منتهی به حرم مطهر انجام خواهد شد.
اتحادی افزود: به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، این ناوگان در صورت ضرورت تقویت خواهد شد.
با توجه به مصوبات ابلاغی و تدابیر مدیریت شهری به منظور پیشگیری از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا و شکستن زنجیره انتقال، سرویس‌دهی  ناوگان اتوبوسرانی مشهد در روزهای تعطیل از ششم مرداد ماه امسال تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

بنا بر اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون ۳۶۹ هزار و ۹۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۱ هزار و ۲۴۹ تن رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =