فرماندار: دولت ۱۲۰۰ میلیارد تومان در شهرستان صحنه هزینه کرده است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار صحنه گفت: در هفت سال فعالیت دولت تدبیر و امید بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اعم از ملی، استانی، سفر مقام معظم رهبری و سفر ریاست جمهوری در بخش‌های مختلف عمرانی، زیربنایی، اقتصادی و کشاورزی و اشتغالزایی در قالب طرح‌های مختلف در این شهرستان هزینه شده است.

علیرضا حیدری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تحریم‌های ظالمانه و همه جانبه ای که بر ملت و دولت ما توسط کشورهای استکبار صورت گرفته در طول تاریخ بر هیچ ملتی نبوده است.

وی اظهار داشت: اکنون علیه ملت ما تحریم دارویی، اقتصادی، نظامی، بانکی، نفتی و ... وجود دارد که مردم با تاسی از آرمان های امام خمینی(ره)، تبعیت از مقام معظم رهبری و پیروی از مکتب شهدا و بابصیرت خود دشمن را شکست خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: ما در چند سال اخیر با انواع حوادث از جمله خسارات سیل، زلزله و هم اکنون مقابله با ویروس کرونا را داشته ایم و دولت با تمام توان به وظیفه خود عمل کرده است و اکنون کشور بدون فروش نفت در حال اداره شدن است.

فرماندار صحنه گفت: در هفته دولت شاهد افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی ۳۰ پروژه مختلف با اعتباری بالغ بر ۶۴ میلیارد تومان در بخش های گازرسانی به روستاها، آب رسانی، اجرای طرح های هادی، بهسازی بودیم.

شهرستان صحنه با ۷۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.