۲ فوتی و ۲۰ مصدوم در حوادث رانندگی شاهرود

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: بر اثر وقوع ۱۱ حادثه رانندگی درون و برون شهری روز جمعه در این شهرستان ۲ تن فوت کرده و ۲۰ تن مصدوم شدند.

ناصر سلمانپور روز شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا افزود:  از ۱۱ تصادف رانندگی روز گذشته، هفت حادثه جاده ای و چهار تصادف درون شهری است.

وی ادامه داد: سه مصدوم تصادف های درون شهری پس از انجام اقدام های نخستین کارشناسان اورژانس ۱۱۵ شاهرود برای ادامه روند درمان با آمبولانس های این مرکز به بیمارستان امام حسین (ع)  اعزام شدند.

وی تاکید کرد: ۱۳مصدوم از ۱۷ تن مصدومان حوادث جاده ای با آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ شاهرود برای تکمیل درمان به بیمارستان امام حسین(ع) این شهر منتقل و بقیه سرپایی در محل درمان شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: یکی از حوادث جاده ای ساعت  ۱۰و ۴۵ دقیقه صبح روز گذشته در جاده شاهرود به احمد آباد خارتوران، پنج کیلومتر مانده به احمد آباد از سمت بیارجمند بر اثر واژگونی پژو ۴۰۵ رخ داد.

وی با بیان اینکه در این حادثه ۲ مصدوم و یک فوتی سر صحنه بر جای ماند، ادامه داد: بالگرد اورژانس ۱۱۵ شاهرود یک مصدوم را به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل کرد.

به گفنه وی ، یک مصدوم دیگر این حادثه با تلاش کارشناسان اورژانس ۱۱۵ پایگاه احمد آباد خارتوران سرپایی مداوا شد.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی دراین مرکز آماده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =