بایدن: آیا در آمریکای ترامپ احساس امنیت وجود دارد

تهران- ایرنا- «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری این کشور، گفت: از خودتان بپرسید که «آیا در آمریکای «دونالد ترامپ» احساس امنیت می‌کنید؟

به گزارش ایرنا، بایدن جمعه در پیامی توئیتری نوشت: وقتی دونالد ترامپ می‌گوید که در آمریکای جو بایدن امنیت نخواهید داشت، به اطراف نگاه کنید و از خودتان بپرسید: آیا در آمریکای ترامپ احساس امنیت می‌کنید؟
ترامپ پنجشنبه شب در مجمع ملی حزب جمهوریخواه با پذیرش نامزدی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر گفت: هیچ کسی در آمریکای بایدن امن نخواهد بود. 
رئیس جمهوری آمریکا در سخنانی که حدود ۷۰ دقیقه به طول انجامید اظهار کرد: بایدن ناجی روح آمریکا نیست. او ویرانگر مشاغل آمریکاست. او اگر فرصتش را پیدا کند عظمت آمریکا را ویران خواهد کرد.
ترامپ تأکید کرد: دستور کار بایدن «ساخت چین» است. دستور کار من «ساخت آمریکا» است.
وی همچنین از سیاست‌های رؤسای جمهوری سابق آمریکا در به راه انداختن جنگ در عراق و افغانستان انتقاد کرد و یادآور شد که بایدن، زمانی که سناتور بود با رأی خود از جنگ علیه عراق حمایت کرد.
این در حالی است که تیم بایدن و مخالفان ترامپ از سیاست‌های وی در مورد ایجاد تنش با متحدان، خروج از برجام، تیره شدن روابط با چین و ناتوانی در کنترل کرونا بشدت انتقاد کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =