۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۰
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 84019802
۰ نفر

برچسب‌ها

دلجویی نیروی انتظامی از اهالی روستای ابوالفضل اهواز

اهواز- ایرنا - جمعی از مسئولان انتظامی خوزستان روز جمعه با حضور در منزل امام جماعت روستای ابوالفضل اهواز از وی و اهالی این منطقه دلجویی کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس تعدادی از ماموران اجرائیات شهرداری،عوامل انتظامی  عصر چهارشنبه در اجرای حکم خلع ید بخشی از اراضی بنیاد مستضعفان در روستای ابوالفضل اهواز با همراهی نماینده بنیاد مستضعفان به این روستا مراجعه کردند.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان افزود: پیش از رسیدن به روستا بین مردم و ماموران اجرایی شهرداری مشاجره و درگیری به وجود آمده که با دخالت عوامل انتظامی بدون خسارت مالی و جانی درگیری تحت کنترل قرار گرفت.

در  ادامه آمده است : با توجه به نگرانی مردم و سوءاستفاده معاندین بنا به تدبیر، تعدادی از معاونان انتظامی استان و فرمانده کلان شهر اهواز برای دلجویی از مردم روستای ابوالفضل امروز در منزل حجت الاسلام سید یوسف موسوی امام جماعت این روستا حضور یافتند و از مردم این روستا  حاضر  در منزل وی دلجویی کرده و نشستی تعاملی برگزار کردند.
بر پایه این گزارش ،معاون هماهنگ کننده انتظامی استان ضمن تشریح اجرای این حکم که بنا به درخواست بنیاد مستضعفان و مصوبه استانداری ودستور قضایی بوده است راجع به مشکل پیش آمده با مردم  مذاکره کردند.
پیش از این فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز هرگونه تیراندازی به سمت مردم روستای ابوالفضل( ع) این شهرستان را تکذیب و گفته بود که ماموران این فرماندهی تنها جلوگیری از ادامه درگیری.دخالت کرده اند
   در این نشست  مردم و مسئولان  نیروی انتظامی تاکید کردند بایستی مطابق قانون با عاملان اصلی زمین خواری  برخورد شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =