۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۱
کد خبرنگار: 2602
کد خبر: 84019754
۰ نفر

برچسب‌ها

رزمایش مواسات و همدلی در مشگین‌شهر برگزار شد

اردبیل - ایرنا - رزمایش مواسات و همدلی روز جمعه در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان مشگین‌شهر برگزار شد.

امام جمعه مشگین‌شهر روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در اجرای گام دوم از مرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه سه هزار و ۲۱۵ بسته معیشتی توسط اهالی و خیرین جمع‌آوری شده است.

حجت‌الاسلام رضا باوقار افزود: این بسته‌ها از امروز توسط اعضای بسیج سازندگی سپاه ناحیه مشگین‌شهر و پایگاه‌های مقاومت شهری و روستایی در بین نیازمندان واقعی توزیع می‌شود.

 وی اضافه کرد: اعضای جامعه هدف قبلا توسط فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهری و روستایی و هیات امنای مساجد شناسایی شده و تلاش می‌شود در قالب این رزمایش به نیازمندان واقعی و آبرومند کمک‌رسانی شود.

وی با بیان اینکه این کمک‌ها شامل برنج، روغن و سایر اقلام خوراکی می‌باشد، از مشارکت خیرین بویژه عشایر غیور منطقه جهت تهیه بسته‌ها قدردانی کرد.

امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تداوم کمک‌های مومنانه همواره از سفارشات مقام معظم رهبری می‌باشد که تاکنون در این شهرستان با موفقیت انجام شده است.

او تشریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا اهالی خیر این شهرستان به یاری همدیگر شتافته‌اند و برخی کمک‌های مردمی و خیری نیز بصورت پنهانی و از طریق اعضای شوراهای اسلامی روستا و پایگاه‌های مقاومت بسیج انجام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =