۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۳۰
کد خبرنگار: 1782
کد خبر: 84019739
۰ نفر

برچسب‌ها

برپایی میز خدمت در ۱۸ حوزه قضایی هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری و دادستان‌های ۱۸ حوزه قضایی هرمزگان با برپایی میز خدمت و برگزاری دیدارهای مردمی در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کردند.

روابط عمومی دادگستری هرمزگان اعلام کرد: علی صالحی رییس کل دادگستری هرمزگان در دیدار با ۶۷ نفر از مراجعان دستگاه قضایی پای در دل آن‌ها نشست و دستورات لازم را در خصوص رسیدگی به مطالبات آنها صادر کرد.

علاوه بر دیدار آحاد مردم با رییس کل دادگستری و مسئولان قضایی هرمزگان به صورت مستمر و طی ایام مختلف، یک روز از هر هفته نیز به صورت ویژه نشست دیدار مردمی رییس کل دادگستری و رؤسا و دادستان‌های حوزه های قضایی استان انتخاب شده است.

این اقدام در راستای عمل به سیاست‌های راهبردی قوه قضاییه، صیانت از حقوق شهروندی، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به امور قضایی شهروندان برگزار می‌شود.

براساس اطلاع‌رسانی روابط عمومی دادگستری هرمزگان، متقاضیان دیدار مردمی با رییس کل دادگستری استان هرمزگان می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به محل ساختمان دادگستری کل استان هرمزگان واقع در بلوار شهید چمران بندرعباس، از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن ۰۷۶۳۳۳۱۷۸۶۰ و یا درج مشخصات در سامانه نوبت دهی الکترونیک به نشانی dadhrm.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha