نصیرزاده: همه چیز برای برگزاری لیگ کشتی آماده است

تهران- ایرنا- رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی گفت: همه چیز برای برگزاری لیگ آماده است و امیدواریم زودتر مجوز برگزاری آن صادر شود.

عبدالمهدی نصیرزاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: برای برگزاری لیگ همه شرایط را فراهم کردیم و همه چیز آماده است و امیدوارم در رایزنی با وزیر بهداشت و مسوولان وزارت ورزش زودتر مجوز برگزاری لیگ صادر شود.

وی افزود: به دنبال این هستیم تا مسابقات لیگ برتر کشتی را به صورت رفت و برگشت برگزار کنیم اما اگر شرایط به گونه دیگری پیش برود مجبوریم به صورت متمرکز آن را برپا کنیم.

رییس سازمان لیگ کشتی عنوان کرد: البته اگر شرایط به گونه‌ای باشد که لیگ متمرکز برگزار شود این موضوع به معنای برگزاری آن در زمان کوتاه نیست بلکه در سه مرحله رفت و برگشت و فینال مسابقات را برگزار می‌کنیم.

وی اظهار داشت:  همه ما تلاش خود را خواهیم کرد تا لیگ در بهترین شرایط ممکن برگزار شود و امیدوارم کشتی گیران نیز از نظر شرایط روحی خود را در وضعیت مطلوب قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته مسابقات لیگ به صورت فصلی یا رفت و برگشت برگزار و این امر سبب شد تا حامیان مالی طعم دیده شدن را بچشند و وقتی اینگونه شد ۱۱ تیم در فرنگی و ۱۰ تیم در آزاد حضور پیدا کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =