مقام معظم رهبری از دولت در مقابل دشمنان حمایت می کند

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: رهبر انقلاب از دولت به خاطر خدماتی که دارند در مقابل دشمنان حمایت می‌کنند و ایشان از مسائل و مشکلات مطلع بوده و به آنها نقد سازنده دارند.

به  گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نمازجمعه شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهار داشت: حمایت مقام معظم رهبری از دولت حمایت و صیانت از رای و انتخاب مردم با توجه ویژه به الگوی غنی حکومت اسلامی و بی توجهی به الگوی مدیریت غربی است.

وی ضمن تبریک هفته دولت، ادامه داد: مبنای هفته دولت جهاد و  شهادت است که مقام معظم رهبری طی آن به دولتمردان توصیه کردند ۳ صد روز و یک ۶۵ روز خود را وقف خدمت رسانی به مردم در حوزه های اقتصادی و معیشتی مردم کنند تا مشکلات معیشتی مردم مرتفع شود.

امام جمعه شهرستان پردیس تاکید کرد: خط قرمز مقام معظم رهبری مبارزه با بی‌قانونی است و مخالفت ایشان با استیضاح رئیس جمهوری برای حفظ امنیت کشور و جلوگیری از هرج مرج در کشور و به منظورمقابله با توطئه دشمنان است.

حسینی گفت: ایران با قدرت موشکی خود به زودی وارد عرصه ابرقدرتی می شود و درهفته گذشته نسل جدید موشک های دوربرد شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس با برد ۱۴۰۰کلیومتر رونمایی شد که پیش از این در انحصار کشورهای آمریکا، روسیه و چین بود.

وی با اشاره به توطئه جدید امریکا در بازگشایی پرونده هسته ای ایران، اظهار داشت: با تلاش آمریکا مدیرکل آژانس بین المللی هسته ای برای بازدید به ایران می‌آید، این بازدید یک فرصت برای بیان شفاف و روشن دیپلماسی ایران درمورد پرونده هسته‌ای است.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: بدخواهان بدانند که همکاری ایران با آژانس محدوده مشخصی دارد و اگر محدوده رعایت نشود ما نیز درمورد همکاری تجدیدنظر می‌کنیم.

حسینی ادامه داد: برخورد قاطع و غیرتمندانه دولمتردان با روسای آژانس بین المللی موضع ایران اسلامی را در مورد محدوده همکاری به طور شفاف اعلام می‌کند.

وی گفت: دولت رو به زوال اسرائیل با آمار بالای مبتلایان به بیماری کرونا، تظاهرات معترضان در مقابل منزل نتانیاهو، خیانت در امانت و ارتشای مسئولین درگیر است و آمریکا با حمایت از این دولت تلاش در سرپا نگهداشتن رژیم رو به زوال صهیونیستی دارد که رویای محال از بین بردن ایران اسلامی را در سر می‌پروراند.

امام جمعه شهرستان پردیس ضمن تجلیل از خدمات ارزنده مسئولان در شهرستان پردیس، گفت: در هفته دولت ۳ روز پی در پی شاهد افتتاح پروژه‌های عمرانی، اقتصادی با اعتبار۸۳۰ میلیارد تومان در سطح شهرستان بودیم و در حوزه مسکن یک هزار و ۶۱۰ میلیاردتومان اعتبار صرف شده‌است.

حسینی با بیان اینکه مشکلات و نواقص شهرستان کم نیست، افزود: نبود بیمارستان،آرامستان، مشکلات شهرک امام رضا(ازون تپه) نبود مصلا، کمبود مسجد در سطح شهرستان، مبلمان شهری نامناسب و بافت فرسوده و ترافیک شهر بومهن بخشی از مشکلات اصلی این شهرستان است.

وی ادامه داد: مردم شهرستان پردیس با بصیرت و غیرت حسینی، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستور العمل های بهداشتی برای سید الشهدا (ع) عزاداری،  و با توزیع ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده نذر خود را ادا می‌کنند.

امام جمعه شهرستان پردیس ادامه داد: دشمنان تلاش کردند با تقابل سلامت و عزاداری مردم را از هیات‌های عزداری دور کنند اما مردم ولایتمدار ما با شعار"عرض ارادت و حفظ سلامت" نقشه های شوم آنها، برای دور کردن مردم از اهل بیت(ع) را نقش بر آب کردند.

حسینی با اشاره به بازدیدهای شبانه ازهیات های عزدارای درسطح شهرستان، اظهار داشت: ازابتدای دهه محرم هر شب بیش از هشت هیات عزاداری توسط مسئولین و کارشناسان به منظور اطلاع از رعایت دستور العمل های بهداشتی بازرسی و بررسی شدند.

وی ادامه داد: نماز ظهر عاشورا با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در فضای باز برگزار خواهد شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =