امام جمعه پلدختر: افتتاح طرح‌های هفته دولت نشان از خدمات دولتمردان است

خرم‌آباد- ایرنا- امام جمعه پلدختر گفت:طرح‌هایی که در هفته دولت آماده و در این شهرستان افتتاح شدند، نشان دهنده تلاش و خدمت دولتمردان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر ، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نمازجمعه با تقدیر از حضور استاندار لرستان و هیات همراه در شهرستان پلدختر و پیگیری رفع مشکلات مردم اظهارداشت:در جلسه با استاندار مصوباتی در حوزه های مختلف در پلدختر به تصویب رسید.

وی افزود: در این جلسه مقررشد ، تسهیلات ارزان قیمت به سیل زدگانی که منازل آنها به علت عدم توان مالی تکمیل نشده ، پرداخت شودکه به زودی به بانک عامل معرفی می شوند.

امام جمعه پلدختر گفت: راه اندازی چهار ایستگاه پمپاژ پلدختر تا پایان سال جاری که سال های زیادی نیز از عملیات اجرایی آنها می گذرد از دیگر مصوبات شورای  برنامه ریزی و توسعه استان بود تا بخش زیادی از زمین های تشنه پلدختر ، آبی شود.

وی افزود:تسریع در بازسازی زیرساخت ها و پل های شهری و روستایی که در جریان سیل دچار خسارت شدند از دیگر مصوبات بود که امید است این تصمیم ها و مصوبات که  در عملیاتی شدن آنها قول مساعد داده شده ، اجرایی شوند و مردم به عینه از ثمرات آن برخوردار شوند.

حجت الاسلام موسوی یادآورشد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری دولت  طی یک سال باقی مانده از عمر کاری خود با جدیت  به وعده هایی که داده عمل کند و پای کار باشد.

وی افزود: در هفته دولت در پلدختر شاهد افتتاح طرح هایی بودیم که ثمره خدمات دولت به مردم این شهرستان و قابل تقدیر است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =