امام جمعه خلخال: مسوولان استان در عزل و نصب‌های اداری دقت کنند

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: انتظار از مسوولان و مدیران اجرایی استان اردبیل دقت بیشتر در عزل و نصب مدیران شهرستانی جهت پرهیز از وارد شدن صدمه به سیستم اداری منطقه و تحمیل هزینه‌های مالی ناشی از تعدد تغییر مدیریت‌ها است.

به گزارش ایرنا ،حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال با اشاره به تغییر چهار مدیر دانشکده علوم پزشکی خلخال در مدت کمتر از یک سال و در حالی که بلحاظ وجود شرایط کرونایی حاکم جامعه ثبات مدیریت در این دستگاه تامین سلامت مردم با بیش از ۸۰۰ نفر پرسنل ضرورت دارد ، افزود: اگر چنانچه مدیری توانایی کار در پستی را ندارد چرا انتخاب و اگر چنانچه دارد چرا بصورت انی عزل می‌شود.

وی اظهارداشت: هرگونه عزل و نصب‌های اداری شهرستان در صورتی که بر اساس عقلانیت و شایسته‌سالاری و استفاده از توان نیروهای کارآمد صورت گیرد پذیرفته و چنانچه این گونه تغییر مدیریت‌های مدام و غیرضروری بر اساس نیات شخصی ،جناحی  ،باندبازی ،سیاسی و اهداف گروهی انجام شود از نظر اذهان عمومی مردود بوده و ضرر آن به چشم مردم منطقه خواهد رفت.

خطیب جمعه خلخال گفت: انتصاب‌ها اگر بطور صحیح و مناسب صورت گیرد به نفع مردم و خیر وبرکات ان به منطقه خواهد رسید و در غیر این صورت تغییر مدیریت به صرف منافع شخصی و یا جناحی تنها به ضرر مردم شده و وضعیت بدتر از قبل خواهد شد.

امام جمعه خلخال توسعه متوازن همه مناطق استان اردبیل ،رعایت عدالت در توزیع اعتبارات و امکانات را از جمله وظایف مهم وخطیر مدیران اجرایی استان اردبیل برشمرد و افزود:در توزیع امکانات و خدمات همه مناطق شهری ، مراکز بخش‌ها و روستاهای مناطق مختلف استان به یک چشم دیده شود.

حجت‌الاسلام اسدی اظهارداشت: هدایت تمام اعتبارات استانی به سمت تنها یک پروژه خط ریلی و راه‌آهن پذیرفته برای افکار عمومی نیست و در حالی که مردم مناطق مختلف استان اردبیل بویژه خلخال در مشکلات معیشتی و بیکاری در رنج هستند اجبار برای اجرای یک پروژه با سوق همه اعتبارات عمرانی استان به سمت آن درست نمی‌باشد.

او با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و توصیه به عزاداران حسینی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پروتکل‌های پیشگیرانه از کرونا گفت: وظیفه عزاداران حسینی ،هیات‌های مذهبی ،هیات امنای مساجد و دست‌اندرکاران برگزاری آیین‌های عزاداری اطاعت از فتوای مقام معظم رهبری در رعایت موارد پیشگیرانه از کرونا است.

وی با بیان اینکه عزاداران حسینی ملزم به اعمال محدودیت‌های عزاداری امسال برای جلوگیری از گسترش کرونا هستند، اظهارداشت: هر چند شیوع بیماری کرونا در محرم امسال بر همه آیین‌های عزاداری این ماه سایه انداخته ولی برگزاری مراسم باشکوه عزاداری مردم خلخال همراه با اجرای

دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا در نوع خود بی‌نظیر بوده و جای تقدیر دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =