دستگاههای اطلاعاتی باید از ورود نفوذی‌ها به قدرت جلوگیری کنند

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین با بیان این که شهیدان رجایی و باهنر قربانی جریان نفوذ شدند، اظهار کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی باید از خیانت نفوذی‌ها و ورود آنان به جریان قدرت جلوگیری کنند.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین که در مصلای صاحب‌الزمان(عج) این شهرستان اقامه شد، افزود: شهیدان رجایی و باهنر به دست مزدوران استکبار و نفوذی‌های منافق به شهادت رسیدند، شهیدانی که عمر دولتشان، ۲۸ روز بیشتر نبود ولی تا همیشه در تاریخ اسلام و انقلاب ماندگار شدند.
وی ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: هر چند که در تلاش‌ها و زحمات دولتمردان تقدیر می‌کنیم ولی ما به شدت از دولتمردان ضعیف، تجمل‌گرا، گریزان از مردم و دارای زندگی اشرافی گله‌مند هستیم و این افراد باید به خاطر تضییع حقوق مردم و ظلم به کشور و بی اعتنایی به رهنمودهای رهبری در دنیا و آخرت پاسخگو باشند.
محمودی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر قربانی جریان نفوذ بوده‌اند، افزود: جریان نفوذ همچنان توسط دستگاه‌های جاسوسی بیگانه فعال است و در حوزه‌های اقتصادی فرهنگی سیاسی و حتی مسائل دینی، جریان نفوذ در حال تلاش برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب است.
وی گفت: از دستگاه‌های اطلاعاتی می‌خواهیم که اجازه خیانت نفوذی‌ها را نداده و در شرایطی که دین، فرهنگ، اخلاق و اعتقاد مردم مورد هجمه این افراد است، با آنان برخورد کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به لزوم تحقق شعار جهش تولید گفت: مسوولان باید صدای تولیدکنندگان غیرتمند کشور را شنیده و از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند با قدرت جلوگیری کرده و اجازه ندهند باندهای مافیایی متصل به قدرت و ثروت، اقدام به قاچاق کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =