امام جمعه همدان: پیش‌بردن کشور در شرایط تحریم جای قدردانی دارد

همدان- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: پیش‌بردن کشور در شرایط تحریم جای قدردانی دارد و دولت دوازدهم باید پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای تحقق وعده‌ها تا ساعات پایانی کار دولت تلاش کند.

حجت‌الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه شهر همدان ضمن بزرگداشت هفته دولت و شهیدان رجایی و باهنر و با اشاره به توصیه های اخیر رهبر معظم انقلاب به مسوولان اجرایی کشور، اظهار داشت: بیشتر توصیه های معظم له اقتصادی و مطالبات مردم است.

وی ادامه داد: هنوز یک سال از دولت دوازدهم باقی مانده است و اگر حرکت جهادی و مدیریت اقتصادی باشد، می شود در این مدت نیز کار کرد.

امام جمعه همدان تاکید کرد: مسوولینی که از بیت المال حقوق می گیرند شرعا در برابر مردم باید خدمت کنند؛ ولو یک ساعت از خدمت آنها باقی مانده باشد و لذا رهبر معظم انقلاب فرمودند کار را جدی بگیرید.

وی با بیان اینکه توصیه دوم رهبر معظم انقلاب نیز در حوزه اقتصادی است، افزود: دولت زحماتی داشته است اما به توصیه های معظم له نیز باید توجه شود.

امام جمعه همدان ادامه داد: ایشان اشاراتی به رونق تولید، واردات بی رویه، موانعی که در رده های پایین در شهرستان ها وجود دارد، خام فروشی و مدیریت فضای مجازی داشتند. 

خطیب جمعه همدان با تقدیر از هیات ها و عزاداران حسینی، گفت: عزاداری های امسال نشان داد که شور و شعور حسینی باهم جمع شده اند که این مسئله مایه مباهات است.

وی با بیان اینکه مجلس امام حسین (ع) بستر مناسبی برای تربیت ایجاد می کند، افزود: نظم حاکم بر عزاداری ها و توجهی که به رعایت پروتوکل های بهداشتی می شود بسیار زیبا است.

آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در ۲۴ نقطه از استان همدان اقامه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =