استاندار زنجان: دستگیری از نیازمند برنامه مردم زنجان در یوم‌العباس است

زنجان - ایرنا - استاندارزنجان گفت: روز هشتم محرم که به عنوان یوم العباس نام گرفته است، زنجانی‌ها برای دستگیری از نیازمندان پرچم‌های عزای امام حسین(ع) را افراشته می‌کنند و در این روز مراسم دسته‌روی برگزار نخواهد شد.

فتح الله حقیقی روز جمعه با بیان اینکه امسال ویروس منحوس کرونا بسیاری از برنامه ها از جمله عزاداری سید وسالار شهیدان را تحت الشعاع قرار داده است تاکید کرد: به رغم این شرایط، حلاوت عشق به امام حسین (ع) شوری دیگر در دلهای مردم پایتخت شور و شعور حسینی ایجاد کرده است و زنجانیها در یوم العباس برای دستگیری از نیازمندان به میدان خواهند آمد.

استاندار زنجان اظهار داشت: زنجانیها همه ساله در این روز پذیرای جمعیت کثیری از مردم ایران و برخی کشورهای خارجی بودند ولی امسال به دلیل شیوه بیماری کووید-۱۹ امکان پذیرایی از مهمانان را در روزهای هشتم و یازدهم محرم نداریم و امیدواریم هر دل و خانه که یک حسینیه می شود برای ریشه کنی هر چه سریعتر این ویروس دعا کنیم.

حقیقی تصریح کرد: کسانی که نذری برای حسینیه اعظم زنجان دارند می توانند با مراجعه به سایت حسینیه اعظم به نشانی haz.ir از این طریق نذر خود را نیابتی ادا کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =