۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۲
کد خبرنگار: 2836
کد خبر: 84019446
۱ نفر

برچسب‌ها

۸ طرح روستایی در شهرستان جهرم افتتاح شد

شیراز-ایرنا- همزمان با هفته دولت، هشت طرح آموزشی، عمرانی، ورزشی و خیریه روستایی در شهرستان جهرم با حضور مسئولان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به  گزارش ایرنا، مرکز خیریه نیکوکاری کریمه اهل بیت(ع) روستای بهجان و مؤسسه خیریه مهر خوبان در روستای گودزاغ در بخش سیمکان روز جمعه تحت نظر کمیته امداد افتتاح شد.

همچنین آموزشگاه۲ کلاسه بلال حبشی روستای دولت‌آباد در بخش سیمکان در زمینی به مساحت ۹۸۰متر و زیر بنایی ۱۷۴متر با اعتباری افزون بر ۸۱۹ میلیارد ریال از محل طرح برکت افتتاح شد.

طرح آموزشی دیگر آموزشگاه۶کلاسه شهدای نوداد در بخش سیمکان بود که در زمینی به مساحت ۶۰۰ و زیر بنای ۳۴۰مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال از محل طرح برکت  افتتاح شد.

کلنگ ساختمان آتش‌نشانی شهردوزه بخش سیمکان با اعتباری بالغ بر۲۰۰میلیون تومان به زمین زده شد.

همچنین به مناسبت هفته دولت، کلنگ احداث پنج زمین چمن مصنوعی در روستاهای کلاکلی و ‌کوشکسار بخش سیمکان، چنارسوخته در بخش کردیان و حسین‌آباد و محمدآباد در بخش مرکزی شهرستان جهرم با حضور مسئولان استانی و شهرستان به زمین زده شد.

به گفته شفیعیان فرماندار ویژه شهرستان جهرم، این پروژه‌های ورزشی در مجموع با اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی احداث خواهند شد.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس نیز در حاشیه این مراسم درباره عملیات احداث این پروژه‌های ورزشی گفت: با توجه به اینکه توسعه فضاهای ورزشی به صورت عدالت‌محور در استان انجام می‌شود، خوشبختانه امروز نیز توفیقی حاصل شد تا با حضور رئیس مرکز مشارکت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری وزارت ورزش و جوانان در پنج روستا از توابع شهرستان جهرم کلنگ پنج زمین چمن مصنوعی کوچک به زمین زده شود و به زودی عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =