افتتاح بیش از ۱۶۰میلیارد ریال پروژه در شهرستان انار

کرمان - ایرنا - بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال از پروژه های هفته دولت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان در شهرستان انار به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا،محمدصادق بصیری معاون استاندار کرمان شامگاه پنجشنبه در نشست مطبوعاتی عمده این طرحها را  باند دوم محور روستایی لطف آباد-ساقی به طول دو کیلومتر و اعتباری حدود یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان از اعتبارات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و دهیاری ها ، طرح خود اشتغالی رستوران سنتی هفت آسیاب با اعتبار ۷۰۰میلیون تومان و اشتغالزایی ۶ نفر در روستای بیاض و در روستای رسول آباد انار نیز طرح پرورش بوقلمون ۶۳۰۰ قطعه ای با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ایجاد اشتغال پنج نفر عنوان کرد.

وی افتتاح  زمین چمن مصنوعی فوتسال با همکاری دهیاری و شرکت ملی صنایع مس با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان در روستای گلشن و در امین شهر، زمین چمن مصنوعی فوتبال با همکاری شهرداری و بانوی خیری با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانرا از دیگر طرحها برشمرد.

بصیری گفت :همچنین طرح تعریض و دوبانده نمودن محور انار-امین شهر به طول ۲ کیلومتر توسط اداره راه و شهرسازی و اعتبار دولتی دو میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان و واحد تولیدی سلولزی با تولید سالانه ۳۶۰ تن و ایجاد اشتغال ۱۵ نفر با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از برنامه های دیگر این سفر بود که افتتاح شد.

در ادامه این سفر ساختمان سایت بی خطر سازی پسماند عفونی بیمارستان انار افتتاح و دستگاه اتو کلاو بیمارستان ولی عصر انار با اعتباری بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان راه اندازی و کلینیک کاردرمانی بیمارستان انار با ۵۰ میلیون تومان اعتبار مورد بهره برداری قرار گرفت و همچنین کلنگ ساختمان پاراکلینیک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با کمک خیّر آقای خادمی به زمین زده شد.

افتتاح ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان انار نیز با زیربنای ۲۰۵۰ متر مربع و اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از دیگر برنامه های شهرستان انار بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =