۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۵
کد خبرنگار: 2166
کد خبر: 84019417
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار خوزستان: مشکلات شهرستان شوش پیگیری می شود

دزفول_ایرنا_ استاندار خوزستان در نشست بررسی مسایل و مشکلات شهرستان شوش گفت: مشکلات شهرستان شوش در بخش های مختلف پیگیری می شود.

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی شامگاه پنجشنبه در نشست شورای اداری با تاکید بر  تسریع در رسیدگی به مشکلات شهرستان شوش  افزود: مسایل ومشکلات این شهرستان در زمینه زیر ساخت با هماهنگی ادارات کل استان بر طرف خواهد شد.
وی از فرماندار شوش خواست مشکلات مطرح شده در این نشست را از طریق ادارات کل استان تا حصول نتیجه پیگیری کند.

استاندارخوزستان همچنین از افتتاح بزرگترین کشتارگاه طیورکه توسط بخش خصوصی احداث شده در هفته تعاون و به صورت ویدیو کنفرانس با حضور رییس جمهوری  خبرداد و گفت : این طرح جزو افتخارات نظام است که در شرایط تحریم و با حضور بخش خصوصی ساخته شده است.
فرماندار شهرستان شوش ضمن ارایه گزارشی از وضعیت شهرستان افزود:این شهرستان دارای پتانسیل های فراوانی است اما متاسفانه درزمینه راه شهری و روستای، برق، آب، کشاورزی، میراث فرهنگی،منابع طبیعی، تعاون، بنیادمسکن، حمل ونقل جاده ای با مشکلاتی  مواجه است.
نماینده شوش درمجلس شورای اسلامی نیز در این نشست بر ضرورت توجه بیشتر دولت به مسایل و مشکلات شهرستان شوش تاکید کرد.

محمدکعب عمیر گفت: این شهرستان با مشکلات بزرگی مواجه بوده و این منطقه مورد کم لطفی قرار گرفته است.

وی گفت در بخشهای  محیط زیست، میراث فرهنگی، بهداشت و درمان و راه شهری و روستایی ،مخابرات وآنتن دهی، کشاورزی، منابع طبیعی و  جذب سرمایه گذاری نیاز به توجه جدی دولت است. 

همچنین تعدادی از کارگران  هفت تپه و جوانان روستایی شهیددانش (عمله سیف)بخش مرکزی باتجمع در مقابل فرمانداری خواستار ملاقات بااستاندارخوزستان شدند.

 استاندارخوزستان هم دستور داد تعدادی از این افراد با حضور در فرمانداری به بیان مشکلات خود  بپردازند و سپس قول داد مسایل انان را پیگیری کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =