هر خانه یک لبیک به حسین (ع)

کیش- ایرنا- مدیر روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد از اجرای پویش #من_حسینی_ام در کیش با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در ماه‌های عزاداری اباعبدلله‌الحسین خبر داد و گفت: امسال شور حسینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از تجمات مردمی برگزار می‌شود.

علیرضا علوی رضوی با اشاره به سخنرانی زنده تلویزیونی رهبر انقلاب که بر ضرورت توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص عزاداری ایام محرم تاکید داشتند، افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری پویش همگانی #من_حسینی_ام در سراسر کشور از جمله در جزیره کیش برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت برقراری امنیت اجتماعی و حفظ سلامت مردم در شرایط سخت شیوع بیماری کرونا در ایام سوگواری اباعبدلله‌الحسین گفت: نصب هر بیرق عزای امام حسین علیه‌السلام در هر خانه یا محیط کار به منزله یک رای و لبیک به ندای “هَل مَن ناصِرَ یَنصُرنی” است. هر خانه‌ای که در این ایام، در آن یک پرچم کوچک حسینی بر پا شود گویی تکیه عزای حسین(ع) است.

علوی با بیان این که ساکنین جزیره کیش می‌توانند با رعایت ضوابط بهداشتی در محیط کار و نصب بیرق عزای حسین(ع) به پویش #من_حسینی_ام بپیوندند، اظهار داشت: با استفاده از سربند عزای حسین(ع) و رعایت ضوابط بهداشتی، دل‌های خود را حسینی کرده و در نبرد با این ویروس منحوس، به برگزاری عزاداری حسینی بپردازند و تصاویر خود را با هشتگ #من_حسینی_ام برای صفحه اینستاگرام kish.ir ارسال کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =