کارشناس فوتبال: مدیرعامل جدید ثبات را به باشگاه سپاهان بر می‌گرداند

اصفهان- ایرنا - یک کارشناس فوتبال گفت: حضور دوباره محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، ثبات را به این باشگاه برمی‌گرداند.

حسن حاج‌رسولیها روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ثبات و پایداری از جمله ویژگی‌های سپاهان در سال های گذشته بود و به همین واسطه موفقیت‌های متعددی کسب کرد اما در یکی دو سال اخیر این ثبات حاکم نبود و به همین خاطر شاهد نوسانات زیاد و به ضرر تیم تمام شد.

وی با بیان اینکه حضور این مدیرعامل را باید به فال نیک گرفت، تصریح کرد: او در ادامه باید با انتخاب‌های مناسب در کادر و اعضای تیم موفقیت‌های مجدد تیم را در کشور و آسیا برگرداند.

این پیشکسوت فوتبال با اشاره به حمایت‌های هواداران و مردم اصفهان از بازگشت مجدد او به مجموعه سپاهان خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر با مشاهده فضای مجازی و یا گفت و گو با برخی از هواداران می‌توان به خوشحالی آنان از این بازگشت پی برد خوشبختانه با این حمایت که لازمه هر باشگاهی است می‌توان روزهای خوبی را برای سپاهان تصور کرد و حضور قدرتمندانه آن در صحنه کشور و آسیا را نظاره گر باشیم.

وی با اشاره به اینکه زدودن حواشی از اطراف تیم و باشگاه از مواردی است که ساکت خواهد توانست آن را به خوبی انجام دهد،  تصریح کرد:  یکی از رموز موفقیت مجموعه سپاهان در سال‌های گذشته در کنار ثبات مدیریتی همین موضوع مهم و سرنوشت ساز بود و اجتناب از تغییرات لحظه ای و احساسی و حذف حواشی بود که مقام‌های شایسته را برای سپاهان به همراه داشت اما در یکی دو سال اخیر مسائل کمتر ورزشی برای تیم دردسرساز شد.

حاج‌رسولیها با بیان اینکه تغییراتِ پیش از انتخاب ساکت به ضرر تیم تمام شد گفت: برای مثال تغییر مسعود تابش مدیرعامل باشگاه در واقع  به چه دلیل انجام شد؟ در آن زمان تیم در وضعیت به نسبت خوبی قرار داشت اما برکناری تابش به تیم آسیب زد.

این کارشناس فوتبال اضافه کرد: باتوجه به اینکه نوآوری و کارهای جدید از ویژگی‌های مدیرعامل جدید سپاهان است با چنین قابلیتی می‌تواند موفقیت را به بدنه باشگاه تزریق کند.

وی ادامه داد: بنابراین انواع تصمیماتی که در آینده از سوی او شاهد خواهیم بود باید مورد حمایت قرار گیرد و امیدواریم شاهد بازگشت ۲ تیم اصفهانی به دوران موفقیت و همچنین کسب مقامهای مناسب در مسابقات فصل جدید باشیم.

حاج‌رسولیها اظهارداشت: معتقدم شیوع ویروس کرونا و تاخیر در انجام بازی‌ها ضربه‌ای به بدنه سپاهان وارد کرد که البته نمی‌توان تمام مشکلات را گردنه این بیماری انداخت اما با درایت، مدیریت و البته هدایت از  بهتر  می‌توانستیم شاهد حداقل کسب مقام دوم در لیگ، قهرمانی جام حذفی و یا کسب سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

به گزارش ایرنا،  محمدرضا ساکت چهارم شهریور به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان انتخاب شد، این انتخاب در جلسه ای با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه و اعضای هیات مدیره صورت گرفت.

ساکت از مرداد ۱۳۸۱ تا مرداد ۱۳۹۰ به مدت ۹ سال به‌عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان فعالیت کرد و این باشگاه بویژه تیم فوتبال آن عناوین و مقام های متعددی بدست آورد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =