جاده گردشگری آبپخش دشتستان افتتاح شد

بوشهر- ایرنا- به مناسبت بزرگداشت هفته دولت روز جمعه در آیینی جاده گردشگری آبپخش شهرستان دشتستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، معاون امور عمرانی استاندار بوشهر دراین آیین با تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید گفت: یکی از کارکردهای مهم دولت تدبیر و امید توجه و توسعه زیرساخت‌های اساسی در استان بوشهر است.

مهرداد ستوده افزود: توسعه پروژه‌های سد سازی یکی از مهمترین اقدام‌های این دولت در چهار سال اخیر است طوریکه در زمان حاضر 6 سد در استان بوشهر در دست اجرا است و بزودی شماری از آنها آبگیری می‌شود.

وی گفت: مسیر گردشگری و راه دسترسی به نخیلات که امروز در بخش آبپخش به بهره‌برداری می ‌رسد به عنوان یکی از مسیرهای مهم گردشکری جنوب کشور معرفی خواهد شد.

حمید رضا علم مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: در زمان حاضر درشهرستان دشتستان چندین پروژه راهداری با اعتبارر 35 میلیارد تومان در دست اجر وتکمیل است.

فرماندار دشتستان نیز با تشریح اقدامات دولت از ساخت مرکز جامع سلامت در بخش آبپخش و تکمیل ساختمان بهزیستی و بخشداری آبپخش و اجرایی شدن طرح آب شیرین کن این بخش خبرداد.

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز یکی از مشکلات  و دغدغه کشاورزان منطقه  را خام فروشی خرما و نبود قیمت اساسی برای این محصول عنوان کرد.

در این آیین جاده گردشگری و دسترسی به نخیلات بخش آبپخش بطول 10 کیلومتر از تل سبز تا روستای بند "محمد عبدالله" آبپخش  با اعتبار چهار میلیارد و 500 میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =