مانده اعتبارات تبصره ۱۹ پارسال سیستان و بلوچستان باید به حوزه فرهنگ و ورزش اختصاص یابد

زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اهمت ۲ بخش فرهنگ و ورزش باید سایر مبالغ باقی مانده از بخش اعتبارات تبصره ۱۹ سال گذشته استان به این بخش‌ها اختصاص یابد.

 ماندانا زنگنه پنجشنبه شب در کارگروه اشتغال سیستان و بلوچستان اظهار داشت: براساس این تبصره برای اجرایی کردن ماده ۲۷ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، دستگاه های اجرایی مکلفند از محل منابع بودجه کل کشور و دارایی های خود تمهیدات لازم برای اجرای طرح های جدید، تکمیل طرح های نیمه تمام و یا طرح های آماده بهره برداری از طریق امضای قرارداد واگذاری با مشارکت بخش های خصوصی، تعاونی، شهرداری ها و دهیاری ها با الویت بخش های خصوصی و تعاونی ها فراهم کنند.
وی افزود: با توجه به ظرفیت های بالقوه استان در بخش های فرهنگ و هنر، ورزش و میرات فرهنگی و گردشگری باید باقی مانده اعتبارات استان از طریق دستگاه های مرتبط جذب و در این حوزه ها هزینه شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هزینه کردن در حوزه فرهنگ و ورزش استان با توجه به ظرفیت های موجود، سرمایه گذاری محسوب می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =