باز شدن گره ۱۰ ساله سالن فرهنگی ورزشی بابلسر در هفته دولت

ساری - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از هفته دولت سالن فرهنگی ورزشی شهدای بالا احمدکلای بابلسر پس از ۱۰ سال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سالن ورزشی چند منظوره شهدای روستای بالااحمدکلا از جمله پروژه های فرسایشی بازمانده از دولت گذشته بود که کلنگ آن در سال۸۹ به زمین زده شد اما با روی کار آمدندولت تدبیر و امید عملیات اجرایی آن در سال ۹۲ آغاز شد.

این سالن ورزشی ۷۰۰ نفره که در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۲۶ متر مربع امروز پنجشنبه پس از یک دهه با حضور مسئولان استانی به بهره برداری رسید. 

برای این سالن ورزشی که با زیربنای یکهزار و ۴۰۰ مترمربع افتتاح شد اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و مشارکت مردمی ساخته شد.

همچنین امروز باشگاه خصوصی فردین نیز در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع با چهار زمین تنیس و یک زمین تنیس ساحلی و اعتباری بالغ یک میلیارد تومان نیز در شهرستان بابلسر افتتاح شد.

افزایش ۶ هزار متر مربع به مساحت ورزشی مازندران

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه در هفته دولت ۸ پروژه در استان مازندران افتتاح شد گفت: با بهره برداری از این پروژه ها ۶ هزار متر مربع به فضای ورزشی مازندران افزوده شد.

حبیب حسین زادگان همچنین از افتتاح ۲۰ سالن ورزشی در استان خبر داد و گفت : این ۲۰ پروژه بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند رسید.

 وی با بیان اینکه اداره ورزش پروژه جدیدی برای سال جدید تعریف نکرده است افزود: هدف ما پایان پروژه های نیمه تمام است و اولویت با پروژه های با پیشرفت بالای ۷۰ درصد است .

حسین زادگان اتمام سالن ۶ هزار نفری ماهفروجک و سالن ۵ هزار نفری جویبار و تکمیل ورزشگاه وطنی قائمشهر را از مهم ترین اولویت های اداره ورزش برای بهره برداری دانست.

در مجموع مازندران هفته دولت امسال میزبان ۵۸۴ پروژه عمرانی ،زیرساختی و خدماتی با اعتبار یکهزار و ۳۲۸ میلیارد تومان به بهره برداری رسید. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =