۱۰ پروژه عمرانی در بهمئی افتتاح و کلنگ زنی شد

یاسوج - ایرنا - ۱۰پروژه اقتصادی و عمرانی در زمینه های مختلف با اعتباری افزون بر۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مناسبت هفته دولت با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی بهره برداری و کلنگ زنی شد.

فرماندار بهمیی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: چهار طرح به نمایندگی از سایر طرح ها با اعتبار۹۳ میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استاندار و نماینده مردم در مجلس به بهره برداری رسید.

حکمت الله سنایی بیان کرد: این پروژه‌ ها در حوزه‌ های کشاورزی، آبرسانی و توسعه‌ فضای آموزشی و اداری  بهره برداری و کلنگ زنی شد.

وی افتتاح دبیرستان شهید حججی لیکک ، آبرسانی به عشایر پشت‌ کوه ملاطهماسب، یک طرح پرورش ماهی و سه طرح گلخانه‌ ای و افتتاح کانال های آبیاری و جاده‌ های بین مزارع  را از جمله طرح های  مهم بره برداری اعلام کرد.

سنایی کلنگ‌زنی فاز دوم سد ایلی‌آباد با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال و  ساختمان اداره امور آب شهرستان با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال  اعتبار  را از جمله پروژه های کلنگ زنی این شهرستان در هفته دولت اعلام کرد.

شهرستان بهمئی با جمعیتی حدود ۳۸ هزار نفر به مرکزیت شهر لیکک در فاصله ۳۰۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =