قتل زن و جنین ۶ ماهه به دست همسر و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد _ایرنا_ رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری مردی اسفراینی خبر داد که بر اثر کتک‌کاری، موجب مرگ زن و جنین شش ماهه‌ وی شده بود.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مقصود رستگار روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه خانمی بر اثر اختلاف خانوادگی توسط همسرش مورد ضرب و جرح شدید قرار گرفته، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: مصدوم پس از چند روز بستری در بخش ویژه بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد به علت خونریزی داخلی به همراه جنینش فوت کرد و متهم نیز در بازجویی صراحتاً به ضرب و شتم همسر خود اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده و روانه زندان شد.

واژگونی خودرو در چمن بید و مرگ ۳ سرنشین آن

فرمانده انتظامی مانه و سملقان از واژگونی یک دستگاه خودرو در محور چمن بید - جنگل گلستان خبر داد که این حادثه منجر به کشته شدن ۳ سرنشین این خودرو شد.
وی افزود:این خودرو پس از واژگونی به دلایل نامعلومی دچار آتش سوزی شده که متاسفانه ۳ نفر از سرنشینان آن به طور کامل در آتش سوخته اند.
دستگیری مخلان نظم و امنیت عمومی در اسفراین

 فرمانده انتظامی اسفراین از دستگیری ۲ نفر به اتهامایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه پور گفت: در بررسی های به عمل آمده از سوابق این افراد مشخص کرد که آنان دارای چندین فقره سابقه کیفری از جمله حمل مواد مخدر، سرقت، درگیری و خفت گیری بوده اند که دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

دستگیری ۳ سارق و مالخر در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: سه سارق کابل های برق با ۱۰ فقره دزدی در شهر آشخانه دستگیر شدند.

سرهنگ مهدی مهرانفر گفت: در پی وقوع چند فقره دزدی کابل در نقاط مختلف حاشیه شهر آشخانه، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت که پس از بررسی، یکی از دزدان شناسایی و دستگیر شد که وی در تحقیقات انجام شده به ۱۰ فقره دزدی کابل های برق با همدستی ۲ نفر مالخر اعتراف کرد که ۲ متهم دیگر نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =