۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۵۶
کد خبرنگار: 1463
کد خبر: 84019059
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره‌برداری از سه طرح راهداری در اسداباد

همدان- ایرنا- در پنجمین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی در بخش راه در شهرستان اسدآباد با صرف ۱۳ میلیارد تومان اعتبار بهره‌برداری شد.

به گزارش ایرنا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اسدآباد روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها اظهار داشت: ۲ مجتمع خدمات رفاهی در هفته دولت به جمع مجتمع‌های شهرستان اسدآباد اضافه و شمار آن‌ها به ۶ رسید.  

حمزه عبدکوند گفت: این مجتمع‌ها به امکانات جایگاه گازوئیل، بنزین، پارکینگ، فروشگاه، کارواش، نمازخانه و خدمات خودرویی است و دولت در رابطه با تغییر کاربری رایگان زمین، اعطای تسهیلات، احداث رمپ ورود و خروج و نصب تابلو پیش آگاهی به راه‌اندازی این طرحها کمک کرده است.  

وی خاطرنشان کرد: روکش آسفالت مسیر اسدآباد به کنگاور با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان انجام شده که امروز بهره برداری شد تا ضریب ایمنی جاده‌های این محور شریانی افزایش یابد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی از اختصاص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل کنارگذر شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: با جذب اعتبار  این طرح ملی تا پایان سال جاری به اتمام رسیده و آماده بهره برداری می‌شود. 

دولتمردان در استان همدان با بهره برداری از ۴۱۶ طرح و کلنگ زنی ۸۳ طرح در هفته دولت نوید توسعه و پیشرفت را به مردم این خطه می‌دهند که سهم اسدآباد ۴۳ طرح است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =