۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۵
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 84019048
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای ۲۶ طرح در قشم تصویب شد

قشم- ایرنا- معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم در هفته جاری اجرای ۲۶ طرح با ۵۸ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال اعتبار را تصویب کرد.

عابدین سعادتفر عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود:  از این میزان ۴۷میلیارد و ۲۹۷ میلیون ریال معادل ۸۰ درصد به طرح‌های عمرانی و ۱۱میلیارد و ۱۸۴میلیون ریال معادل ۲۰ درصد به طرح‌های جاری و نگهداری منطقه‌ای اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: از طرح‌های مزبور ۹ طرح با ۲۷میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال اعتبار در بخش خدمات شهری و روستایی، چهار طرح در بخش اقتصادی و سرمایه گذاری و سه طرح با ۱۰میلیارد ریال اعتبار در بخش معماری و شهرسازی است.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: سایر طرح ها نیز به حوزه‌های فنی و زیربنایی، حمل و نقل و ترانزیت، شیلات، کشاورزی، گردشگری، ورزش و جوانان، محیط زیست و دامپروری اختصاص دارد.

به گفته وی، این طرح‌ها در شهر قشم و شهرک‌های اطراف، ساحل جنوبی و شرقی جزیره، بزرگراه مرکزی، پایانه مسافربری دریایی شهیدذاکری اجرا می شود.

سعادتفر افزود: روستاهای کووه‌ای، هُلُر، زینبی، جی‌جیان، حمیری، سرریگ و سایت ۱۲۰هکتاری پرورش متراکم میگو از دیگر کگان هایی است که طرح‌های مذکور اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =