معاون استاندار فارس: دشمن، دستاوردهای نظام را وارونه جلوه می‌دهد

شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: دشمنان انقلاب و نظام همواره سعی بر این داشته‌اند تا با وارونه جلوه دادن دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی، مردم را نسبت به آینده کشور ناامید کنند.

سید احمد احمدی‌زاده، پنجشنبه در پنجمین روز از هفته دولت در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های شهرستان پاسارگاد افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون اقدامات بسیار زیادی در بخش‌های مختلف انجام گرفته و وظیفه مسوولان، خدمتگزاران نظام و رسانه‌های داخلی و دلسوز کشور این است که این دستارودها و موفقیت‌ها را به اطلاع مردم برسانند.
او ادامه داد: مردم همواره در صحنه‌های مختلف و هرکجا که ضرورت داشته به حمایت و پشتیبانی از نظام برخاسته‌اند و اگر از خدمات و اقداماتی که دولت و نظام برای رفاه و آسایش آنها انجام داده‌اند مطلع شوند، بدون تردید امیدشان به آینده کشور، نظام و انقلاب بیشتر خواهد شد و با انگیزه بیشتری در فعالیت‌ها مشارکت خواهند کرد.
وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز در سخنانی که به مناسبت عید سعید غدیر ایراد فرمودند، به مساله تحریف حقایق و واژگونه نشان دادن واقعیات کشور توسط دشمن اشاره و تاکید کردند که اگر جریان تحریف شکست بخورد، جریان تحریم بی‌شک شکست خواهد خورد، زیرا که عرصه، عرصه‌ جنگ اراده‌هاست.
اهتمام ویژه دولت به مناطق محروم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، با اشاره به اهتمام ویژه دولت به مناطق محروم و کمتر برخوردار به تاسی از مشی شهیدان رجایی و باهنر گفت: بر همین اساس از ابتدای شروع به کار این دولت تاکنون شاهد تحولات چشمگیری در مناطق روستایی در زمینه گازرسانی، راهسازی، ساخت مراکز درمانی و مراکز آموزشی و همچنین تامین آب آشامیدنی هستیم.
احمدی‌زاده اضافه کرد: علاوه بر این در زمینه اعطای تسهیلات به روستاییان برای ایجاد اشتغال نیز اقدامات ارزنده‌ای انجام شده است.
وی بیان داشت: از هفته دولت سال ۹۸ تاکنون نیز یک هزار و ۶۷۸ طرح به ارزش ۲۵ هزار میلیارد تومان در استان فارس به بهره‌برداری رسیده که بخشی از این پروژه‌ها در مناطق محروم این استان اجرا و افتتاح شده است.
افتتاح ۳۵ طرح با ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان پاسارگاد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، همچنین با اشاره به بهره‌برداری از ۸۴۲ پروژه با سه هزار و۵۱۲ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت امسال در این استان گفت: از این تعداد ۳۵ طرح با اعتباری بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال سهم شهرستان پاسارگاداست.
احمدی‌زاده افزود: شهرک گلخانه‌ای همت آباد پاسارگاد و طرح گازرسانی به آن با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار و اشتغالزایی ۱۳۰ نفر، مسکن مددجویی، گلخانه بخش خصوصی با ۴۶ میلیارد ریال اعتبار، بهسازی و آسفالت ۲ هزار و ۶۱۸ متر مربع از معابر روستایی شهرستان، پانسیون پزشکان و مرکز درمانی پاسارگاد و ایستگاه هواشناسی سینوپتیک مادرسلیمان از جمله طرح‌هایی است که در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
وی ادامه داد: همچنین کلنگ پارکینگ شهرداری مادرسلیمان پاسارگاد نیز نیز با ظرفیت ۵۰۰ خودرو به زمین زده شد که این طرح پس از بهره‌برداری به ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری کمک خواهد کرد.
شهرستان پاسارگاد به مرکزیت سعادت شهر در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

از دوم تا هشتم شهریورماه به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =