۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۱۴
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 84019018
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی دزفول آغاز شد

دزفول- ایرنا- عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی، خانگی و محصولات فرهنگی دزفول روز پنجشنبه در آیینی با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان دزفول آغاز شد.

به گزارش ایرنا شهردار دزفول در آیین آغاز عملیات ساخت این بازارچه جنب پارک خانواده دزفول گفت: این بازارچه با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور تکمیل چرخه تولید صنایع دستی احداث خواهد شد.

محمدعلی دوایی‌فر با بیان اینکه چهار بازارچه به ظرفیت هرکدام ۴۰ غرفه در مکان‌های شلوغ دزفول احداث می‌شود، افزود: نخستین بازارچه صنایع دستی و خانگی باهدف حمایت از تولید کنندگان و اشتغالزایی چرخه تولیدات خانگی راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: این تولیدکنندگان به دلیل نداشتن فضا و مکان مناسب، سود چندانی از تولیدات خود ندارند و دلالان محصولات تولیدی آنها را با قیمت ناچیز خریداری می‌کنند. 
شهردار دزفول با بیان اینکه این نمایشگاه دایمی است و با قیمت اندک به تولیدکنندگان واگذار می‌شود، اظهارداشت: این نمایشگاه یکهزار و ۷۰۰ مترمربع مساحت و ظرفیت پارک ۴۵ خودرو دارد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در محور گردشگری شهرستان و در نزدیکی پارک‌های خانواده و دولت قرار دارد، افزود: تولیدکنندگان از احداث این بازارچه استقبال کرده‌اند لذا در کمترین مدت راه اندازی خواهد شد.
امروز با حضور استاندار خوزستان ۱۲ طرح کشاورزی بهره برداری و طرح تعریض جاده صفی آباد به میانرود و دزفول به بن جعفر آغاز شد.

شریعتی همچنین از کارخانه در حال ساخت قند دزفول نیز بازدید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =