ارائه خدمات بهینه به ایرانیان مقیم خارج از کشور ضروری است

تهران - ایرنا - معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه بر ضرورت ارائه خدمات بهینه به هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور تاکید کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، حسین جابری انصاری در وبینار تخصصی مسائل کنسولی و ایرانیان با روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در برلین، اوسلو، فرانکفورت، مونیخ و هامبورگ، و مدیران کل کنسولی و ایرانیان و روسای ادارات کنسولی وزارت خارجه، مسائل مبتلا به ایرانیان مقیم آلمان و نروژ در حوزه کنسولی را بررسی و بر ضرورت ارائه خدمات بهینه به هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور تاکید کرد.

در این وبینار، مسائل مربوط به دانشجویان ایرانی نیز بررسی و مقرر شد با همکاری وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری، وبینار ویژه‌ای جهت رسیدگی به مسائل دانشجویان ایرانی خارج از کشور برگزار شود.

محمود فرازنده و علیرضا یوسفی سفرای جمهوری اسلامی ایران در آلمان و نروژ و حمید نیکوحرف، مهدی باباکاظمی و امیررضا شرکت سرکنسول‌های ایران در هامبورگ، فرانکفورت و مونیخ و مسئولان امور کنسولی این نمایندگی‌ها نیز در این وبینار ضمن تقدیم گزارش‌هایی از حوزه ماموریت خود و طرح مشکلات موجود، پیشنهاد هایی برای تسهیل روند ارائه خدمات کنسولی به هم وطنان ایرانی مقیم خارج از کشور ارائه کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =