۵۱ پروژه برق در راسک و سرباز افتتاح و کلنگ‌زنی شد

چابهار- ایرنا- مدیر توزیع برق شهرستان‌های راسک و سرباز در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت ۵۱ پروژه برق رسانی، توسعه شبکه برق، بهبود و اصلاح ولتاژ و کاهش تلفات برق با اعتباری افزون‌بر۱۱ میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومان در این شهرستان‌ها افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

محمد رئیسی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این طرح ها شامل افتتاح ۲۵ پروژه با اعتبار یک میلیارد و ۳۲۷ میلیون تومان و کلنگ‌زنی ۲۶ پروژه با اعتبار بیش‌از ۹ میلیاردو ۴۹۸ میلیون تومان است.

وی گفت: بهره برداری از طرح برقرسانی به روستای چاه نوربخش به نمایندگی ازپروژه های تأمین برق روستاهای فاقد برق پیشین با ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار، افتتاح پروژه توسعه شبکه برق روستایی گنج آباد به نمایندگی از پروژه‌های توسعه برق روستایی راسک با حجم یک ونیم کیلومتر شبکه فشار متوسط، حدود هفت کیلومتر شبکه فشار ضعیف، هشت دستگاه ترانس و افتتاح پروژه برقرسانی روستای کارگاهوک به نمایندگی از کل پروژه‌های برق با اعتبار۴۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های راسک و سرباز است.

مدیر توزیع برق شهرستان‌های راسک و سرباز با اشاره به اینکه افتتاح پروژه های برقرسانی سبب بهبود ولتاژ در توزیع برق این شهرستان‌ها شده است، خاطرنشان کرد: راسک و سرباز دارای یکهزار و ۹۵۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۴۵ هزار مشترک برق هستند.

به گزارش ایرنا همزمان با هفته دولت در شهرستان مرزی راسک ۱۳۷ پروژه با اعتبار افزون‌بر۴۲ میلیارد تومان افتتاح و ۲۸پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.

راسک و سرباز از شهرستان‌های مرزی در جنوب زاهدان مرکز سیستان وبلوچستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =