۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۵
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84019000
۰ نفر

برچسب‌ها

هواشناسی برای بوشهر ناپایداری جوی پیش بینی کرد

بوشهر-ایرنا-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و فردا در ساعت‌هایی تا اوایل شب در مناطق جنوبی و شرقی استان با افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع ناپایداری‌های موقت جوی و وقوع رعد و برق و تندباد لحظه‌ای پیش بینی می‌شود.

پیام مساعدی روز پنج‌شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: طی امروز و روزهای آینده در اغلب ساعت‌های شبانه روز، غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در سطح استان خواهد بود.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و طی ساعت‌های از بعدازظهر تا اوایل شب در نواحی جنوبی و مناطق شرقی با افزایش ابر و احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی پیش بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: در صبحگاه نیز در برخی نقاط مه صبحگاهی دور از انتظار نخواهد بود. 

وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد شمال غربی تا جنوب غربی و طی ساعت‌هایی جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت هشت تا ۳۰ و گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و در نواحی جنوبی و مناطق شرقی استان به طور موقت در ساعت‌های عصر تا اوایل شب تا ۵۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.

وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۳:۲۵ بامداد ، جزر اول ساعت ۱۱:۴۲ ، مد دوم ساعت ۱۸:۲۹ و جزر دوم ساعت ۲۰:۲۴ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =