مدرسه ۹ کلاسه بنیاد برکت در چالوس افتتاح شد

نوشهر- ایرنا - مدرسه ۹ کلاسه بنیاد برکت همزمان با پنجمین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران در چالوس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این مدرسه ۹ کلاسه با زیر بنای آموزشی یک هزار و ۱۶۶ مترمربع در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۲۰ متر مربع اهدای یک خیر با اعتبار ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و با مشارکت بنیاد برکت احداث شد.

این واحد آموزشی که برای دانش آموزان دوره اول و دوم روستای نوشین محله چالوس ساخته شده است در سال تحصیلی پیش رو میزبان محصلان روستا خواهد بود. 

همزمان با این پروژه طرح بهبود وضعیت برق منطقه رادیو دریا با نصب چهار دستگاه ترانس ۱۰۰کیلو ولت آمپر و چهار تابلو ۱۶۰ آمپر با اعتبار یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

همچنین به منظور تامین آب شرب در خیابان تختی منطقه رادیو دریا چالوس عملیات حفر یک حلقه چاه با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان و ساخت مخزن ۵۰ مترمکعبی آب روستای زوات با ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان امروز آغاز شد.

تعداد ۲۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد و ۴۶۵میلیون تومان در هفته دولت امسال در شهرستان چالوس به بهره برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =