زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال روستای کم‌شهر کنارک افتتاح شد

چابهار- ایرنا- زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال روستای کم‌شهر کنارک گرامیداشت هفته دولت با حضور مسوولان افتتاح شد.

فرماندار کنارک روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال روستای کم‌شهر کنارک با زیربنای هزار و ۳۵۰ مترمربع با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار، فرمانداری کنارک و اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان ساخته شده است.

حمیدالدین یوسفی افزود: بیش از ۲۶ پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای سراسر استان مرزی و پهناور سیستان و بلوچستان با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال و نیز تجهیز و راه اندازی ۴۹ خانه ورزش روستایی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال گرامیداشت هفته دولت در حال افتتاح است.

وی افزود: مشارکت منطقه آزاد در پروژه های ورزشی قابل تقدیر و ستودنی است و این امر می تواند بخشی از مشکلات را مرتفع کند.

فرماندار کنارک گفت: کلنگ پروژه سردخانه سه تنی با زیر بنای چهار هزار و ۹۳۱ مترمربع با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد تومان و با اشتغالزایی ۱۵ نفر و کلنگ ساخت مدرسه ۲کلاسه خیری در روستای کم شهر بخش مرکزی کنارک و پزم تیاب نیز به زمین زده شد.

وی اظهار داشت: افتتاح چهار بند سنگ ملاتی در بخش زرآباد منطقه جوزدر و کاروان با اعتبار۸۰۳ میلیون تجلیل از کارمندان نمونه، دیدار با خانواده شهدای شناور کنارک، ناویکم شهید آرش پاک دل و افتتاح پروژه های عمرانی بخش زرآباد از دیگر برنامه های هفته دولت در این شهرستان بود.

یوسفی گفت: همزمان با هفته دولت ۳۷ پروژه عمرانی، آموزشی، شیلاتی، عمران شهری و روستایی، ورزشی، خدماتی و اشتغالزایی با اعتبار ۲۱۵ میلیارد تومان در شهرستان کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

وی ادامه داد: ۱۶۰ عنوان برنامه فرهنگی شامل غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، تجلیل از کارکنان نمونه دولت، نشست‌های  روشنگری، نشست مطبوعاتی، دیدار مسوولان با مردم در روستاهای مختلف و تشریح فعالیت ها و دستاوردهای دولت،رسیدگی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم از دیگر برنامه های اجرا شده این هفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =