توزیع اقلام مورد نیاز هیات‌های مذهبی در جنوب کرمان آغاز شد

جیرفت - ایرنا - معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از آغاز توزیع اقلام ضروری تنظیم بازار ویژه محرم و هیات‌های مذهبی در این منطقه خبر داد.

محسن مشایخی روز پنجشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها اظهار داشت: اقلام تنظیم بازار جنوب کرمان ویژه محرم و صفر با قیمت‌های مصوب توزیع می‌شود. او از آغاز طرح تنظیم بازار ویژه محرم و صفر در جنوب کرمان خبر داد.
وی اقلام تنظیم بازار را شامل برنج، مرغ، گوشت، شکر، روغن و ماسک عنوان کرد و از نظارت بر توزیع این کالاها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: اقلام جذب شده شامل برنج هندی به میزان ۷۰۰ تُن، مرغ منجمد به میزان ۲۵۰ تُن، گوشت منجمد به میزان ۴۰ تُن، شکر به میزان ۳۷۶ تُن، روغن به میزان ۳۷۶ تُن و ماسک هم به تعداد ۱۰۰ هزار عدد است.
وی ادامه داد: این اقلام در نقاط مختلف شهرها و بخش‌های هفت شهرستان جنوبی استان کرمان با نصب بنر، در حال توزیع است.

مشایخی اظهار داشت: هیأت‌های مذهبی و افرادی که نذورات دارند می‌توانند به سازمان تبلیغات اسلامی مراجعه و سهمیه خود را از اقلام تنظیم بازار محرم دریافت کنند.

جنوب کرمان با یک میلیون نفر جمعیت از هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، قلعه‌گنج، منوجان، فاریاب و رودبار جنوب تشکیل شده است.