۲۷ طرح در شهرستان کوهرنگ افتتاح شد

شهرکرد- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ۲۷ طرح در شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه افتتاح و بهره‌برداری شد.

سرپرست فرمانداری کوهرنگ گفت:برای اجرای این طرح‌ها ۱۴۷ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال و از محل اعتبارات ملی، استانی، داخلی، تسهیلاتی و شخصی هزینه شده است.

بهنام چراغ‌پور روز پنجشنبه در آیین افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ‌زنی طرح‌های شهرستان سامان که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد، تاکید کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال مستقیم چهار نفر در شهرستان کوهرنگ فراهم شد.
وی تصریح کرد: طرح‌های افتتاح و بهره‌برداری شده شهرستان کوهرنگ شامل برق‌رسانی، بهداشت و درمان، اجرای طرح‌های هادی، آسفالت معابر و ساماندهی گلزار شهداست.
وی یادآور شد: به‌مناسبت هفته دولت سال‌جاری عملیات اجرایی ۱۱ طرح با ۱۷۴ میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال در شهرستان کوهرنگ آغاز شد که این طرح‌ها شامل بهسازی محورهای روستایی، اجرای طرح‌های هادی، بهسازی و آسفالت معابر روستایی، برق‌رسانی و آبخیزداری است.
به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۲۶۲ طرح با دو هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری و همچنین ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
از این تعداد افتتاح و بهره‌برداری ۲۷ طرح با ۱۴۷ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی ۴ نفر و کلنگ‌زنی ۱۱ طرح با ۱۷۴ میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال مختص شهرستان کوهرنگ است.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
کوهرنگ در ۹۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =