سرمربی بسکتبال نفت آبادان:حضور قدرتمندی در لیگ برتر خواهیم داشت

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: تیم پالایش نفت در فصل آتی لیگ برتر حضوری قدرتمند داشته، و عزم جدی برای نتیجه‌گیری دارد.

هماد سامری روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مدیریت باشگاه با دریافت پاداش حضور تیم در مسابقات باشگاه‌های آسیا موفق به جذب تمامی بازیکنان مورد نظر کادر فنی شد که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی افزود: ما زودتر از دیگر تیم‌ها وارد بازار نقل و انتقالات شدیم و تمامی بازیکنانی که نیاز به حضورشان در تیم داشتیم را جذب کردیم و با جذب یک بازیکن دیگر تیم کاملا بسته خواهد شد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: بازیکنانی جذب کردیم که بتوانند نقش تاثیرگذاری در نتیجه گیری تیم داشته باشند و این چیزیست که هواداران از ما می‌خواستند.

سامری ادامه داد: هواداران آبادانی از تیم پالایش نفت انتظار قهرمانی دارند و ما امسال به نوعی تیم را بستیم تا جزو مدعیان قهرمانی باشیم هر چند تیم‌های دیگر نیز برای قهرمانی خود را آماده خواهند کرد.

وی افزود: با توجه به شرایط مالی باشگاه مجوز جذب بازیکن خارجی نداریم ولی با بازیکنانی که جذب شدند می‌توانیم یکی از تیم‌های موفق لیگ برتر باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: امسال چند بازیکن خوزستانی جذب کردیم تا از ظرفیت مناسب خوزستانی‌ها بهترین بهره را ببریم.

مسابقات لیگ برتر بسکتبال از نیمه مهر امسال آغاز خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =