بازپرداخت وام‌ کشاورزان هرمزگان آسان شود

بندرعباس-ایرنا-رییس‌کل دادگستری هرمزگان گفت: به منظور ضرورت حفظ ذخایر آب و اصلاح الگوی مصرف در بخش کشاورزی، بازپرداخت وام‌ کشاورزان استان آسان شود.

علی صالحی روز پنجشنبه به رسانه ها اعلام کرد: سوء استفاده در مصرف آب کشاورزی باید مدیریت شود و به بهره‌برداری از همه منابع توجه ویژه‌ای شود.

وی بیان داشت:  اهمیت حوزه کشاورزی برای دستیابی به توسعه پایدار و رونق اقتصادی به گونه‌ای است که نباید مشکلی در روند تولید و عرضه ایجاد شود.

رییس‌کل دادگستری هرمزگان خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین هدف‌های دستگاه قضایی استان، استفاده از نظرات تشکل‌های صنفی برای حرکت در مسیر توسعه و ارتقای شاخص عدالت است.

صالحی تصریح کرد: با توجه به خشکسالی‌های اخیر و از بین رفتن سفره‌های آب زیرزمینی در هرمزگان دستگاه‌های مربوطه باید با مدیریت صحیح و حفظ منابع آب کشاورزان را در چارچوب قانون تامین کنند.

وی اظهار داشت: حمایت مالی و پرداخت تسهیلات مورد نیاز کشاورزان ضرورت دارد و در همین راستا لازم است نشستی با دبیرخانه شورای عالی بانک‌ کشاورزی و دیگر بانک‌های استان برگزار شود.

رییس‌کل دادگستری هرمزگان با تاکید بر تعیین تکلیف هر چه زودتر نحوه بازپرداخت بدهی فعالان بخش کشاورزی اضافه کرد: باید تسهیل در روند تسویه حساب وام‌های کشاورزان با هدف حمایت از تولید هر چه زودتر انجام شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =