۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۷
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 84018828
۰ نفر

برچسب‌ها

ثمردهی ۱۴ طرح در گناباد و خواف آغاز شد

گناباد- ایرنا- همزمان با پنجمین روز هفته دولت ۱۴ طرح در بخش‌های مختلف با هزینه ۱۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال روز پنجشنبه در شهرستان‌های گناباد و خواف در جنوب استان خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

فرماندار گناباد به خبرنگار ایرنا گفت: بهره برداری از ۱۰ طرح در بخش‌های آبرسانی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی با هزینه ۵۸ میلیارد ریال در این شهرستان آغاز شد.

حامد قربانی افزود: این طرحها شامل آبخیزداری و بیابانزدایی در حوزه منابع طبیعی و مرمت و اجرای سیستم‌های آبیاری تحت فشار و فرآوری سماق، طرح توسعه جایگاههای برداشت آب شرب و نخستین جایگاه آب شرب خیرساز ، پنج جایگاه آب شرب در بخش کاخک و چاه شماره دو شمس آباد و جایگاه برداشت آب شرب خیرساز در گناباد است.

فرماندار خواف هم به خبرنگار ایرنا گفت: چهار طرح جدول گذاری و  احداث آسفالت معابر و  شرکت تعاونی عشایری روستای چاه زول و برق رسانی و توسعه روشنایی روستای نیازآباد و آسفالت معابر روستای برآباد بخش سنگان خواف مورد بهره برداری قرار گرفت.

حسین سنجرانی افزود: برای اجرای این طرحها ۵۴ ملیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

همزمان با هفته دولت در مجموع ۱۶۹ طرح با هزینه یک هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در جنوب استان خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف با ۲۹۰ هزار نفر جمعیت به ترتیب در ۲۸۷، ۲۷۸ و ۲۶۷ کیلومتری جنوب، جنوب غربی و جنوب شرقی مشهد قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =