مدیر عامل استقلال: فقط به فینال حذفی فکر می‌کنیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: به فینال حذفی فکر می‌کنیم نه بازگشت استراماچونی و اکنون در حال تخفیف گرفتن هستیم و نمی‌خواهم رقم این سرمربی را افشا کنیم.

احمد سعادتمند روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: خوشحالم که با برتری برابر پرسپولیس دل هواداران را شاد کردیم و باید به بازیکنان و کادر فنی تبریک بگویم. در این چند ماه درگیر پرونده‌های مختلف در فیفا بودیم و در ۲ ماه گذشته ۵ پرونده را مختومه کردیم. همچنین هفته گذشته موفق شدیم تا ۲۰۰ هزار دلار از مطالبات بویان را پرداخت کنیم و باقی طلب او را تا فردا می‌پردازیم.

وی افزود: با سفر به اروپا به دنبال دیدار با وینفرد شفر بودم اما به دلیل کرونا او نتوانست از آلمان خارج شود. به همین دلیل مطالبات را به صورت تلفنی مطرح کردیم اما وی تخفیف نداد. همچنین رقم شکایت استراماچونی خیلی سنگین بود و از ماه گذشته پیگیر جلسه ای با او و وکیلش در قطر بودیم اما به خاطر کرونا این نشست برگزار نشد. پس از آن نیز از طریق سفارت ایتالیا مجوزه پنج روزه‌ای را دریافت کردیم اما تاریخ سفر دست ما نبود. در جلسه‌ای ۲ روزه در ایتالیا توانستیم پرونده استرا را مختومه کنیم و تخفیف بگیریم. امیدوارم مشکل بدهی خود را در فیفا برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: هفته آینده مطالبات شفر را پرداخت می‌کنیم. همچنین روز گذشته در اردو در کنار بازیکنان بودم و سفرم کوتاه بود و بیش از پنج جلسه کاری برگزار کردیم. تاریخ سفر هم هماهنگ شده بود و تاریخ دربی را نمی‌دانستیم. همه به دنبال کسب جام حذفی هستیم و آن را به هواداران تقدیم می‌کنیم. هدف اصلی ما از سفر توافق مالی برای کسر هزینه‌ها در دادرسی پرونده‌های شفر و استراماچونی بود.

وی یادآور شد: ما تنها به فینال حذفی فکر می‌کنیم نه بازگشت استراماچونی و اکنون نیز در حال تخفیف گرفتن هستیم و نمی‌خواهم رقم استراماچونی را مطرح کنم. بدنبال کاهش این رقم هستیم و بعد آن را اعلام می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =