طلاب اصفهانی در فضای مجازی به ارائه پیام‌های ایام محرم می‌پردازند

اصفهان - ایرنا - معاون فرهنگی، تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: طُلاب مُبلغ با توجه به محدودیت شرایط جاری کرونایی، در فضای مجازی به ارائه محتواهای دینی ایام محرم می‌پردازند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حامد اهتمام روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مُبلغان بعنوان طلاب توانمند با توجه به محدودیت حضور فیزیکی ناشی از شیوع ویروس کرونا، با حضور در گروه‌های تبلیغی مجازی و شبکه‌های اجتماعی به تولید محتواهای سالم و موثق از وقایع محرم مبادرت می‌کنند.

وی ادامه داد: این محتواها در دسته‌بندی‌های اخلاق، خانواده و فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی، تولید و در گروه‌های تبلیغی ارائه و منتشر می‌شود.

معاون دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: تولید محتواهای تبلیغی با محوریت خانواده با عنوان "خانواده حسینی" در  نرم‌افزار موبایلی با محوریت ارتباط امام حسین(ع) و تعاملات ایشان با خانواده مکرمشان، در فضای مجازی عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به فشارهای روحی ناشی از شیوع کرونا و تاکید رهبر معظم انقلاب دایر بر امیدآفرینی در جامعه به مُبلغان توصیه شده است تا فضای امیدوارانه و افق روشنی از آینده را برای مخاطبان خود ترسیم کنند .

اهتمام به طرح موسوم به "هر خانه یک حسینیه" بعنوان یکی دیگر از برنامه‌های مُبلغان اشاره کرد و گفت: ۲۵۰ مُبلغ تخصصی خانواده در این طرح از سوی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در فضای مجازی فعالیت می‌کنند.

وی با تاکید بر برگزاری مراسم محرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اظهار داشت: شیوه مراسم روضه ایام محرم باید تغییر کند و اعزام مُبلغان به درخواست خانواده‌ها در منازل صورت بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =