۱۵۵ پروژه عمرانی در شهرکرد اجرا می‌شود

شهرکرد- ایرنا- شهردار شهرکرد گفت: در بودجه امسال شهرداری شهرکرد ۱۵۵ پروژه عمرانی پیش‌بینی شده که از این تعداد تاکنون تخصیص اعتبار برای ۸۷ پروژه انجام شده است.

به گزارش روز جمعه ایرنا، بهادر عبدالغنی اعتبارات شهرداری شهرکرد در سال‌جاری  را ۲ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال دانست و افزود: امسال ۷۱ موافقت‌نامه‌ و ۴۵ در این شهرداری پیش‌بینی شده است.
وی تصریح کرد: در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شهرکرد۲۱ طرح، سازمان عمران و بازآفرینی شهری چهار طرح و در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی هشت طرح تعریف شده است.
وی یادآور شد: با توجه به پایان فصل کاری در شهرکرد باید نسبت به تکمیل و بهره‌برداری طرح‌های عمرانی شهرداری تا آبان‌ماه اقدام شود.
رییس شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: یکی از علت‌های نارضایتی مردم از شهرداری، طولانی شدن روند امور است.
فرهاد رئیسی تاکید کرد:واحد امورحقوقی و املاک شهرداری شهرکرد در تصمیم‌گیری‌ها، قاطع و براساس ضوابط و قوانین کار را انجام دهد
وی اظهار داشت: یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های عمرانی در شهرداری شهرکرد پیش‌بینی شده است.
به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۲۶۲ طرح با دو هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری و همچنین ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
از این تعداد افتتاح و بهره‌برداری ۶۰ طرح با ۷۴۵ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی ۹۹ نفر و کلنگ زنی و ۱۴۸ میلیون ریال هزینه کلنگ زنی ۱۶ طرح با یکهزار و ۲۱۳ میلیارد و ۵۲ میلیون ریال مختص شهرستان شهرکرد است.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نام‌گذاری شده است.
شهرکرد به‌عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =