۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۱
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84018762
۰ نفر

برچسب‌ها

امضای تفاهمنامه همکاری هیات کشتی و آموزش و پرورش خوزستان

اهواز - ایرنا - دبیر هیات کشتی خوزستان از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین هیات کشتی خوزستان و اداره کل آموزش و پرورش این استان خبر داد.

اسکندر عیسوند روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این تفاهم نامه همکاری، با حضور اردوان صاحب سرپرست هیات کشتی استان و محمود معزی معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان به امضا رسید.

وی با بیان اینکه این تفاهم نامه با محوریت استعدادیابی، نخبه یابی و تقویت ورزش دانش آموزی طراحی شده گفت: از ظرفیت آموزش و پرورش که تعداد نیروی انسانی بالا را در اختیار دارد می‌توان ، برای شناسایی افراد نخب در کشتی و سایر رشته‌ها استفاده کرد.

دبیر هیات کشتی خوزستان بیان کرد: بر اساس این تفاهمنامه، مقرر شد تا زمینه استفاده از زیرساخت های آموزشی و فنی هر ۲ طرف برای یکدیگر فراهم شود و به بحث استعدادیابی در مدارس توجه ویژه ای شود.

وی گفت: تصمیم هیات و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان بر این است تا از تمام توان خود برای افزایش ظرفیت‌ها و به منظور پیشرفت کشتی استان استفاده کنند تا منجر به شکوفایی هر بیشتر کشتی خوزستان در سطوح مختلف شود.

عیسوند ادامه داد: امروزه در دنیا دانش آموزان به عنوان مهره‌های ورزشی و قهرمانان آینده دیده می‌شوند که سرمایه‌گذاری روی آنها موجب رشد ورزش خوزستان به ویژه رشته کشتی می‌شود.

وی همچنین از برنامه‌ریزی برای حضور پرقدرت تیم‌های خوزستان در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور خبر داد و افزود: تیم‌های فولاد اکسین خوزستان و آریو برزن بهبهان و احتشام گستر اهواز سه نماینده خوزستان در این رقابت‌ها هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =