۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۰
کد خبرنگار: 1456
کد خبر: 84018761
۰ نفر

برچسب‌ها

مرکز پایش تصویری شهر نکاء افتتاح شد

ساری - ایرنا - مرکز مانیتورینگ و پایش تصویری شهر نکاء روز پنجشنبه همزمان با پنجمین روز هفته دولت با حضور مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران افتتاح و فعالیتش آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، برای ساخت و تجهیز و راه اندازی این مرکز که دارای ۱۰ مانیتور است ، ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران در مراسم افتتاح این مرکز گفت : پایش تصویری باعث امنیت شهر و کاهش جرم شده و امنیت شهر باعث ورود بیش از پیش گردشگران به شهر و رونق اقتصادی خواهد شد.

علی شیرازی افزود : افزایش پایش شهر با دوربین ها و پایش تصویری، امنیت شهروندان را تضمین و نوعی آسودگی خاطر در جامعه ایجاد می کند و اکنون با بهره برداری از مرکز مانیتورینگ نکاء این امکانان برای شهروندان فراهم شده است.

شهردار نکا نیز با بیان اینکه پایش تصویری شهر در افزایش امنیت تاثیر بسزایی دارد ، گفت : در کنار امینت به عنوان مهم ترین فاکتور، کاهش ترافیک و همچنین کاهش تخلفات رانندگی از دیگر اثرات پایش تصویری است.

سید مهدی احمدی افزود : کاهش هزینه‌ها در خدمات شهری ، رصد و مدیریت ترافیک ، هدایت ناوگان حمل و نقل عمومی ، کنترل هوشمند چراغ‌های راهنمایی و رانندگی ، قابلیت اتصال به شهر هوشمند و رسانه عمومی ، ارتقای سطح امنیت شهری ، کاهش تخلفات و جرایم ، مدیریت بحران ، امداد رسانی و… از دیگر مزیت‌های این طرح است که امروز شهروندان نکایی از این امکانات بهره مند شدند.

همتچنین امروز کلنگ پل چهارم نکارود با اعتبار اولیه ۴۰ میلیارد ریال به زمین خورد و ۲ طرح کمیته امداد امام (ره) شامل مسکن محرومان و طرح های اشتغالزای به بهره برداری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =