۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84018739
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۹ طرح عمرانی در مهریز افتتاح شد

یزد- ایرنا - بهره برداری از ۴۹ طرح عمرانی همزمان با پنجمین روز از هفته بزرگداشت دولت با حضور محمدعلی طالبی استاندار یزد ، فرماندار، امام جمعه و تعدادی از مسوولان محلی در حوزه شهری و روستاهای بخش مرکزی شهرستان مهریز آغاز شد.

به گزارش ایرنا، در اجرای این تعداد طرح‌ که در بخش های فرهنگی، آموزشی، میراث فرهنگی، مخابراتی، بهداشتی و ورزشی اجرا شد، ۱۸۵ میلیارد توماناز سوی دولت، بخش‌خصوصی و با مشارکت خیران منطقه هزینه و یا سرمایه گذاری  شده است.

با اجرای این طرح‌ها که بخش عمده آنها در مناطق روستایی بخش مرکزی مهریز قرار دارد زمینه اشتغال ۲۹۵  نفر در منطقه فراهم شد و بهره برداری از این طرح ها نقش مهمی در جهش تولید و تحقق اهداف نظام اسلامی دارد.

همچنین با حضور استاندار یزد ساخت ۳۲۵ واحد طرح ملی مسکن در مهریز آغاز شد و زیربنای هریک از این واحدها حدود ۹۰ مترمربع است  و هزار و  ۸۰۸ نفر برای این  واحدها در سامانه ثبت‌نام کرده بودند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

در هفته دولت از  ۵۲۴ پروژه مختلف  استان یزد بهره برداری می شود که در مجموع زمینه اشتغال  چهار هزار و ۷۸۸ نفر را فراهم می کند و برای راه اندازی آنها علاوه بر چهار هزار میلیارد تومان هزینه ریالی، ۸۱.۵ میلیون دلار و  یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون یوآن چین سرمایه گذاری ارزی  شده است و عملیات اجرایی ۳۰ پروژه با هزینه ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار در استان آغاز می شود.

انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ خورشیدی و شهادت ۲ یار دیرین امام (ره) و انقلاب و ۲ اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رییس جمهوری  و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام دولت نامگذاری شده که از دوم تا هشتم شهریور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =