استاندار : انگیزه آبادانی و پیشرفت در البرز موج می زند

کرج - ایرنا - استاندار البرز با بیان اینکه روحیه و انگیزه تلاش برای آبادانی و پیشرفت در البرز موج می زند، گفت: امید است با تداوم و استمرار اتحاد، انسجام و همدلی حاکم بین مسوولان استان همچنان شاهد پیشرفت و آبادانی جای جای استان و کسب رضایتمندی مردم باشیم.

عزیزاله شهبازی در مراسم  بهره برداری از ۸۲ پروژه عمرانی شهرستان ساوجبلاغ که روز پنجشنبه همزمان با پنجمین روز از هفته دولت برگزار شد، ضمن تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان کربلا حضرت ابا عبدالله الحسین (ع ) و یاران با وفایش، افزود: همراهی و تلاش نمایندگان مردم استان البرز با مسوولان اجرایی ستودنی است.
وی ادامه داد: ۳۰۹ پروژه در البرز با اعتباری بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان همزمان هفته دولت در البرز آماده سازی شد.

شهبازی گفت: در شهرستان تاثیرگذار و مولد ساوجبلاغ ۸۲ پروژه با اعتباری حدود ۳۰۰میلیارد تومان بهره برداری شد که  با اشتغالزایی برای ۲۴۰ نفر همراه بود.

استاندار البرز اضافه کرد: برای تامین و تقویت زیرساخت های استان به ویژه در بخش های آب، برق و گاز توفیقات ارزشمندی حاصل شده و اکنون شاهد نتایج پیگیری ها هستیم.
وی گفت: هفته جاری دکتر اردکانیان وزیر نیرو به البرز سفر کردند و ۲۰میلیون متر مکعب آب از سد طالقان به این استان اختصاص دادند.

شهبازی افزود: بزرگترین پروژه گاز کشور با عنوان انتقال گاز از بویین زهرا به کرج  در حال انجام است که تامین کننده  گاز خانگی، صنعتی و کشاورزی این استان تا ۵۰ سال آینده است.
وی عنوان کرد: سال گذشته با حضور وزیر نیرو عملیات اجرایی اولین پست برق ۴۰۰کیلوولت برق استان آغاز شد و امسال شاهد پیشرفت ۴۵ درصدی آن با اعتباری حدود یک هزار میلیارد تومان هستیم.
استاندار البرز گفت: در سفراخیر  وزیر نیرو درخواست کردیم که در خصوص آغاز عملیات اجرایی پست ۴۰۰ کیلوولت زکی آباد نیز با نگاه ویژه ای دنبال شود.
وی افزود: امسال مصارف برق صنعتی ۱۱درصد افزایش یافته و این رقم در تجاری ۸درصد و در خانگی ۲ درصد بوده و حاکی از رشد تولید و صنعت در سال جهش تولید البرز می باشد.
شهبازی گفت: صادرات  البرز درپنج  ماهه گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳۸درصد رشد داشته است.
وی افزود: نگاه ویژه ملی به البرز معطوف شده و امید است در سایه این همدلی ها بتوانیم برای ایران کوچک و کسب رضایتمندی مردم گام های بیشتری برداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =